Zapraszamy do kontaktu - chętnie pomożemy!

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czas dostawy wynosi zazwyczaj 2-3 dni licząc od dnia zakupu. Jeżeli wysyłka jest poza granicę Polski, czas dostawy zależny jest od kraju dostawy.
Tak. Zespół specjalnie wyszkolonych pracowników rogaineonline.pl udzieli Państwu szczegółowej odpowiedzi na każde pytanie dotyczące zakupowanego produktu.
Niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. W zależności od wyboru formy płatności produkty są wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty, przy wysyłce "za pobraniem" następnego dnia po złożeniu zamówienia.
Z uwagi na to, iż nasz sklep korzysta z nowoczesnych systemów płatności DotPay oraz PayPal, akceptujemy niemal wszystkie sposoby płatności, przelew, zapłata kartą. Wysyłamy również przesyłkę płatną "za pobraniem", przy odbiorze zakupionego produktu.
Sklep rogaineonline.pl zapewnia maksimum bezpieczeństwa, poprzez ochronę danych osobowych w trakcie zakupu oraz przy dokonywaniu płatności. Sklep posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz korzysta z najbezpieczniejszych dostępnych systemów płatniczych.
Wszystkie środki zakupione w naszym sklepie są produkowane w Stanach Zjednoczonych. Producentem Rogaine jest McNEIL-PPC INC, a każdy produkt jest w 100% oryginalny.

Dane kontaktowe

Nie znaleziono żadnych pól.

e-mail: info@rogaineonline.pl